Domy zaprojektowano w technologii tradycyjnej ze ścianami z pustaków ceramicznych, ocieplone, dodatkowo obłożone od strony zewnętrznej półbalami o średnicy do 80 cm. Stropy żelbetowe. Dach pokryty blachodachówką z posypką ceramiczną renomowanych producentów. Ogrzewanie gazowe z możliwością indywidualnego programowania pieców przy pomocy telefonu komórkowego. Dodatkowo każdy pokój posiada indywidualne sterowanie ogrzewania termostatem firmy Danfoss z wyświetlaczem temperatury. Łazienki i hole przy głównych wejściach posiadają zamontowane ogrzewanie podłogowe.
Domy są zasilane w wyjątkowo czystą wodę pochodzącą z ujęć górskich oraz podłączone do kanalizacji. Okna w budynkach są wyposażone w szyby dwukomorowe o bardzo niskim współczynniku przenikalności cieplnej K. W piwnicy i na parterze są przewidziane okna typu P4 (antywłamaniowe).

Dach ocieplony wełną mineralną o grubości 25 cm co skutkuje bardzo małymi stratami ciepła. W pokojach są wykonane tynki gipsowe, a w łazienkach i garażach tynki cementowe. Teren będzie obsadzony dużą ilością roślin. Wszystkie budynki będą indywidualnie podświetlone.

Domy posiadają połączenie z internetem za pomocą światłowodów (max. 600 mb), przyłącza tv, system alarmowy z czujkami w każdym pomieszczeniu. Bramy garażowe firmy Hörmann są wykonane z drewna z rzeźbieniami w stylu góralskim.

mt_ignore

Dom dwurodzinny

2G/2 Willa Krzesanica
2G/1 Willa Orla Perć
2F/2 Willa Buczynowe Turnie
2F/1 Willa Koszysta
2E/2 Willa Kozi Wierch
2E/1 Willa Pod Krokwią
2D/2 Willa Krywań
2D/1 Willa Rysy
2C/2 Willa Żółta Turnia
2C/1 Willa Sarnia Skałka

 

 

Poznaj szczegóły

 

Apartamentowiec

2A Pensjonat Pod Reglami

 

 

Poznaj szczegóły

Tomax-Development Sp. z o.o. Sp. k.
ul.P.O.W. 17
97-200 Tomaszów Mazowiecki
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: +48 604 455 555

Twój dom wśród gór