Domy zaprojektowano w technologii tradycyjnej ze ścianami z pustaków ceramicznych, ocieplone, dodatkowo obłożone od strony zewnętrznej półbalami o średnicy do 80 cm. Stropy żelbetowe. Dach pokryty blachodachówką z posypką ceramiczną renomowanych producentów. Ogrzewanie gazowe z możliwością indywidualnego programowania pieców przy pomocy telefonu komórkowego. Dodatkowo każdy pokój posiada indywidualne sterowanie ogrzewania termostatem firmy Danfoss z wyświetlaczem temperatury. Łazienki i hole przy głównych wejściach posiadają zamontowane ogrzewanie podłogowe.
Domy są zasilane w wyjątkowo czystą wodę pochodzącą z ujęć górskich oraz podłączone do kanalizacji. Okna w budynkach są wyposażone w szyby dwukomorowe o bardzo niskim współczynniku przenikalności cieplnej K. W piwnicy i na parterze są przewidziane okna typu P4 (antywłamaniowe).

Dach ocieplony wełną mineralną o grubości 25 cm co skutkuje bardzo małymi stratami ciepła. W pokojach są wykonane tynki gipsowe, a w łazienkach i garażach tynki cementowe. Teren będzie obsadzony dużą ilością roślin. Wszystkie budynki będą indywidualnie podświetlone.

Domy posiadają połączenie z internetem za pomocą światłowodów (max. 600 mb), przyłącza tv, system alarmowy z czujkami w każdym pomieszczeniu. Bramy garażowe firmy Hörmann są wykonane z drewna z rzeźbieniami w stylu góralskim.

mt_ignore

Dom dwurodzinny

 1. Willa Krzesanica
 2. Willa Orla Perć
 3. Willa Buczynowe Turnie
 4. Willa Koszysta
 5. Willa Kozi Wierch
 6. Willa Pod Krokwią
 7. Willa Krywań
 8. Willa Rysy
 9. Willa Żółta Turnia
 10. Willa Sarnia Skałka

 

Poznaj szczegóły

 

Apartamentowiec

 1. Pensjonat Pod Reglami

 

Poznaj szczegóły

Tomax-Development Sp. z o.o. Sp. k.
ul.P.O.W. 17
97-200 Tomaszów Mazowiecki
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: +48 604 455 555

Twój dom wśród gór