Firma Tomax jest doświadczonym developerem zajmującym się budową i sprzedażą szerokiej gamy obiektów mieszkaniowych od tradycyjnych budynków wielorodzinnych po ekskluzywne zamknięte osiedla domów jednorodzinnych o wysokim standardzie wykończenia.

Firma funkcjonuje na rynku od 2000 roku. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 17.

Firma specjalizuje się w kompleksowej budowie, a następnie sprzedaży i wynajmie obiektów biurowych, usługowych, magazynowych i mieszkaniowych.

Zebrane w ciągu 15 lat doświadczenie zaowocowało powstaniem wielu komercyjnych realizacji jak np. budynek biurowo-handlowy w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. POW 17
czy osiedli mieszkaniowych w Łodzi.

Obecnie planujemy i przygotowujemy kolejne inwestycje, zarówno mieszkaniowe, biurowe jak i magazynowe. Dodatkowo zajmujemy się wynajmem powierzchni handlowych i biurowych w Tomaszowie Mazowieckim.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www.tomax.com.pl

mt_ignore
mt_ignore
mt_ignore
mt_ignore

Tomax-Development Sp. z o.o. Sp. k.
ul.P.O.W. 17
97-200 Tomaszów Mazowiecki
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: +48 604 455 555
Polityka prywatności

Twój dom wśród gór